Išvyka į Kauno lėlių teatrą

Atnaujinta: 2018 sausio 18, Ketvirtadienis
  • PICT0036

Gruodžio 13 d. pradinių klasių mokiniai vyko į valstybinį Kauno lėlių teatrą. Ten jie žiūrėjo spektaklį "Senio Besmegenio sapnas" ir susitiko su Kalėdų seneliu. Pakeliui į namus stabtelėjo prie Kauno eglutės Rotušės aikštėje.

Verutė Jucienė, 2 kl. mokytoja

Skaityti daugiau...

Džiugios advento akimirkos

Atnaujinta: 2018 sausio 09, Antradienis
  • PICT0023
  • PICT0025

Gruodžio 22 d. antrokai su mokytoja ir tėveliais surengė vakaronę „Dovanokime akimirkas sau“. Į vakaronę atvyko ir Kalėdų senelis. Mokiniai dovanojo visiems susirinkusiems gražią programėlę. Po pasirodymo sulaukė Kalėdų senelio palinkėjimų bei dovanų.

Išlydėję svečią, vaikai ir tėveliai dar neskubėjo namo. Mokiniai keitėsi dovanėlėmis, išsakydami vieni kitiems gražiausius linkėjimus. Kartu su tėveliais žaidė įvairius žaidimus, minė mįsles, prisiminė Kūčių vakaro burtus, Kalėdų papročius, vaišinosi. Taip prasmingai paminėję didžiųjų metų švenčių laukimą mokykloje, visi laukė atostogų ir švenčių tęsinio šeimose. 

Verutė Jucienė, 2 kl. mokytoja

  • PICT0009
  • PICT0015

Batniavos kolektyvai koncertavo Kaune

Atnaujinta: 2018 sausio 02, Antradienis

Gruodžio 26 dieną Batniavos daugiafunkcio centro vaikų akordeonistų grupė ir folkloro ansamblis “Karklė” koncertavo Kauno Panemunės bendruomenės renginyje.

Kalėdų antrą dieną švęsti susirinko bendruomenės nariai. Susirinkusius sveikino Panemunės bažnyčios kunigas, bendruomenės atstovai.

Koncertavo liaudiškos muzikos kapela “Laumena”.

Džiugiai visus nuteikė jaunųjų akordeonistų profesionaliai atliekami žymių pasaulio kompozitorių kūriniai, skambios “Karklės “ dainos.

Batniavos daugiafunkcio centro meno vadovė Regina Aleknienė

Skaityti daugiau...

Adventinė vakaronė „Po angelo sparnais“

Atnaujinta: 2017 gruodžio 28, Ketvirtadienis
  • 20171208_173236
  • 20171208_175154
Adventas – ramybės ir susikaupimo metas, kurio metu vaikai su savo tėveliais bei auklėtojomis susitiko adventinėje vakaronėje „Po angelo sparnais“.  Visi ugdytiniai buvo balti angelėliai. Jie savo gražiomis lyrinėmis dainelėmis ir žodžiais palietė kiekvieno mūsų širdis. Vakaronės metu auklėtojos pynė adventinį vainiką, pasakojo apie šv. Kūčių stalą ir tradicijas. Vaikai gavo dovanėles nuo Paštuvos Basųjų Karmeličių vienuolyno vienuolių.

Didelis AČIŪ vienuolėms.

Auklėtoja L.Mikalajūnienė

Skaityti daugiau...

Adventas – laukimo metas

Atnaujinta: 2017 gruodžio 21, Ketvirtadienis

  • 20171204_082928
Mokyklos pradinukai su mokytojomis susirinko į rytmetį „Adventas - laukimo metas“. Jį organizavo mokytojos Verutė Jucienė ir Kristina Sinkevičienė.  

Degant dvylikai žvakelių skambėjo mokytojų ir vaikų žodžiai apie Adventą. Antrokai pagrojo kūrinėlį dūdelėmis, visi drauge pagiedojo giesmeles. Pabaigoje renginio mokytoja Kristina kiekvienam prisegė po kuklią dovanėlę, o mokyklos darbuotoja, katechetė Daiva Bukšaitienė, pasidalino gražiomis mintimis ir palinkėjo prasmingo kalėdinio laukimo ir susikaupimo.

Verutė Jucienė, 2 kl. mokytoja

Skaityti daugiau...