Projektas „Vaikai ir gėlės“

Atnaujinta: 2016 gegužės 12, Ketvirtadienis

PICT0049Balandžio mėnesį Batniavos pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas projektas „Vaikai ir gėlės“. Projekte dalyvavo 3 klasės mokiniai, tėveliai, mokytoja Asta Lipkevičienė.

Mokiniai organizavo akcijas „Gėlių apsuptyje“, „Ne šiukšlėmis, o gėlėmis puošiu mokyklą“. Akcijos dalyviai gėlėmis išpuošė mokyklos erdves, dekoravo gėlių vazonėlius, iš antrinių žaliavų gamino bendrą gėlės žiedą.  Kai kurie mokiniai išsirinko mėgstamiausią gėlę, rinko žinias apie ją. Akcijos dalyviai sėjo gėles, stebėjo kaip kalasi daigeliai. Kai gėlės užaugs, papuoš mokyklos kiemą.

Šis projektas - puiki galimybė skleistis saviraiškai, kūrybiškumui, iniciatyvumui. Šioms savybėms atsiskleisti padėjo ugdytinių ir tėvų bendradarbiavimas. Projekto dalyviai įsitikino, kad geba pajusti grožį, moka džiaugtis ir žavėtis savo atradimais, nes jie - kūrybiškos asmenybės.

• PICT0050
  • PICT0053