Mokslo metų pradžios šventė 2018 09 03

Atnaujinta: 2018 spalio 07, Sekmadienis

Batniavoje nuaidėjo pirmasis skambutis

 Ankstų ir saulėtą pirmadienio rytą švęsti Mokslo ir žinių dieną Batniavos mokyklos – daugiafunkcio centro kiemelyje susirinko mokytojai, pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai ir svečiai.

Iškilmingai aidint mokykliniam varpeliui – į mokyklos kiemą įžengė nedrąsūs pirmokėliai. Jie buvo sutikti nuoširdžiais plojimais ir eilėmis apie pirmuosius žingsnius mokslo ir žinių taku.

Prasmingai mokslo metų pradžiai nuteikė Batniavos mokyklos – daugiafunkcio centro direktorės Renatos Litvinės sveikinimas. Direktorė visiems linkėjo stiprybės, sėkmės ir žinių kokybės, pasveikino pačius talentingiausius mokyklos mokinius už įvairius praėjusių mokslo metų pasiekimus.  

Džiugu, kad į šią Mokslo ir žinių šventę atvyko ir garbingi svečiai. Visus čia susirinkusius sveikino ir  geros kloties linkėjo Kauno rajono savivaldybės vyr. specialistė Sondra Pakalnienė,  Kulautuvos parapijos klebonas - kunigas Antanas Gražulis, Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Lionė Pikelienė,  Batniavos seniūnijos seniūnas Šarūnas Pikelis.

Gražiausias eiles ir smagią dainą „Vis arčiau mokyklos“ visiems dovanojo mokytojų Verutės Jucienės ir Kristinos Sinkevičienės mokiniai.

Renginį vedė mokyklos – daugiafunkcio centro kultūrinės veiklos organizatorė Audronė Kerulienė.

  • rug1
  • rug2
  • rug3
  • rug4
  • rug5